مشاغل جو
مشاغل جو
قالیشویی عباس کریمی در اصفهان

توضیحات آگهی

قالیشویی عباس کریمی

با مدیریت جناب آقای  مجتبی کریمی

شعبه مرکزی::03135808080-03135303030

مسترواش: 03133380032-03132206917

گلزار:03135706500-03135592500

مدرن:03134395919-03134395920

شعبه مرکزی:

اصفهان / خیابان حکیم (بازار فرش اصفهان) /بازارچه نو سرای بروجنیها

ادرس سایت:

https://mrwashkarimi.ir/

09131130112

قالیشویی عباس کریمی مفتخر است به عنوان یکی از قدیمی ترین قالیشویی های استان اصفهان با پروانه کسب از اتحادیه صنف تولید کنندگان فرش دستباف با شماره  110/1893با بهره گیری از تجارب ارزشمند و نیروی انسانی مجرب و ماهر و استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با بهترین مواد شوینده تحت ارزشیابی کارشناسان ، خدمات مربوط به شستشوی محصولات فرش، موکت، پتو، روفرشی و … همچنین ترمیم و  نگهداری فرش را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید .

از اهداف اصلی و مهم قالیشویی کریمی

که از همان ابتدای آغاز فعالیت به عنوان چشم انداز چندین ساله در دستور کار قرار گرفته است  ، رضایت کامل مشتریان از تمامی خدمات ارائه شده به آنها می باشد و مشتریان قالیشویی کریمی در تمام دفعاتی که از خدمات استفاده می کنند با خاطره ای خوب و رضایت قلبی ما رو به دیگر دوستان و آشنایان

خود به عنوان مشتری مدارترین قالیشویی با کیفیت بالا ارائه خدمات معرفی خواهند کرد .

از دیرباز، فرش ایران، تجلیگاه هنر و تمدن ایرانی بوده است. در راستای حفظ و اعتلای این گنجینه با ارزش بر آن شدیم با استفاده از تخصص، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی و تجربه سالها صادرات فرش دستباف به کشورهای جهان چه در توسعه و ساخت و چه در قالیشویی عباس کریمی،زمینه ساز ارائه خدمات نوین و مکمل باشیم.

 

قالیشویی عباس کریمی اصفهان

با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم، لذا در جهت تحقق این اهداف ارزشمند، خواست و سلیقه شخص شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روش ها و نوع خدمات اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می باشد. در راستای نیل به اهداف بلند مدت این قالیشویی، جهت ارائه خدمات نوین و مکمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد نمونه با استفاده از تجربه تخصصی و رویکرد های نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.

رهبری و اداره موفقیت آمیز قالیشویی عباس کریمی ،مستلزم هدایت و کنترل آن به طور سیستماتیک، شفاف و کاراست، که این امر با طرح ریزی، استقرار و نگهداری یک سیستم مدیریتی که ضمن توجه به نیازهای تمامی طرف های ذی نفع، بهبود مستمر عملکرد قالیشویی عباس کریمی را مد نظر داشته باشد امکان پذیر است.

 

 

قالیشویی عباس کریمی در اصفهان، قالیشویی عظیم عباس کریمی اصفهان مشاغل جو سامانه برتر ثبت اطلاعات مشاغل

مشاغل جو سامانه برتر ثبت اطلاعات مشاغل

3.8/5 - (19 امتیاز)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قالیشویی عباس کریمی در اصفهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *