مشاغل جو
مشاغل جو
هزینه ثبت اسم در گوگل

هزینه ثبت اسم در گوگل

امروزه ثبت نام افراد در موتور جستجوی گوگل رواج زیادی یافته و در این محتوا از وبسایت مشاغل جو میخواهیم شما را با میزان هزینه ثبت اسم در گوگل بیشتر آشنا کنیم. در حال حاضر هزینه ثبت اسم و برند در موتور جستجوی گوگل متناسب با خواسته و نیاز شما از 100 هزار تومان شروع شده و گاها تا 1 میلیون تومان نیز خواهد رسید. البته این مبالغ در صورتی است که نیاز به طراحی سایت نباشد و در صورت تقاضا برای طراحی و ساخت وبسایت این تعرفه ها تا 8 میلیون نیز خواهد رفت. در هر صورت اگر نیاز به مشاوره در زمینه ثبت اسم خود در گوگل دارید می توانید با شماره های مندرج در سایت و یا با شماره 09019154477 تماس حاصل فرمائید.

بنر تبلیغاتی ثبت برند و اسم در گوگل

هزینه ثبت اسم و بیوگرافی در گوگل

هزینه ثبت اسم و بیوگرافی در گوگل

تعرفه ثبت اسم و برند شما در گوگل را در زیر به صورت لیست آورده ایم تا از قیمت و هزینه این دسته از خدمات در مجوعه ما اطلاع داشته باشید.

  • متن + 5 عکس = 300 هزار تومان
  • متن + 10 عکس = 800 هزار تومان
  • طراحی سایت شخصی به همراه تولید محتوای رایگان و آپلود عکس نامحدود = 3 میلیون تومان
  • طراحی سایت حرفه ای و لاکچری به همراه درج محتوا + عکس و فیلم نامحدود + دامنه و هاست یکساله = 8 میلیون تومان

ثبت اسم در گوگل

اگر شما نیز می خواهید با اسم و برند خود در موتور جستجوی گوگل در رتبه های بالا قرار بگیرید نیاز به فردی متخصص دارید که این کار را برای شما انجام دهد. امروزه بیش از 90 درصد جامعه از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند و این ارقام نشاندهنده این بوده که بستر مناسبی ایجاد شده تا شما با برند و اسم خود معروف شوید. اگر نیاز به شرکت متخصص دارید که این خدمات را بری شما به نحو احسن انجام دهد می توانید از آژانس های دیجیتال مارکتینگ همچون وبسیما، پاخوروب، وب24، فرین آکادمی و…. کمک بگیرید چرا که در زمینه کاری خود بسیار حرفه ای هستند.

4/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *