مشاغل جو
مشاغل جو

توضیحات آگهی

امداد خودرو ایران در لاهیجان، عاملیت مرکزی و تعمیرگاه مجاز و امداد خودرو شبانه روزی

نام مدیریت : آقای خورگامی

تلفن: ۰۹۱۱۷۶۰۰۷۷۲

۰۹۳۵۹۴۴۷۰۱۴

آدرس امداد خودرو ایران

لاهیجان، بلوار توحید شرقی (کمربندی ) نبش تقاطع مولانا، اتو چک نوید

امداد خودرو لاهیجان،با توجه به استفاده روز افزون از خودرو،به ویژه خودروهای دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور،ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان،یک الزام ضروری و قطعی می باشد.

لذا خواهشمند است در صورت نیاز به امداد در مواقعی که ماشین قابلیت حرکت نداشته باشد و یا در صورت حرکت خسارت بیشتری به آن وارد شود، و یا جهت اطلاع از جزئیات هزینه ها و خدمات مشمول امداد در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس مرکز امداد خودرو ایران در لاهیجان  تماس حاصل فرموده و از خدمات امداد آن بهره مند گردید.

 اهداف اصلی امدادخودرو لاهیجان

ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو لاهیجان شامل یدک کش لاهیجان، خودروبر لاهیجان، کفی لاهیجان، مکانیک سیار لاهیجان، بنزین سیار لاهیجان، باتری به باتری و پنچری در لاهیجان می باشد.همکاران مادر شهر لاهیجان به صورت 24 ساعته و در محل آماده خدمات رسانی هستند .

به صورت سیار در کل لاهیجان آمادهء خدمت می باشد.

 

امداد خودرو ایران 

امداد خودرو ایران، امداد خودرو شبانه روزی ایران، امداد خودرو شبانه روزی ایران در لایجان مشاغل جو سامانه ثبت اطلاعات مشاغل

مشاغل جو سامانه برتر ثبت اطلاعات مشاغل در کشور

 

3.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. محسن سرپناه

    بسیار عالی در کمترین زمان و با مهارت و دانش فنی ایراد رفع شد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *