مشاغل جو
مشاغل جو

توضیحات آگهی

امدادیار

 هم راه یار  افشین

کرج – هشتگرد –  آبیک قزوین 

تعمیر کار و تعمیرگاه شبانه روزی اتومبیل سواری تمام نقاط کشور

افشین

تلفن: 09122646650

تلفن: 09332369103

خدمات امداد خودرو هم راه یار افشین:

خدمات امداد خودرو هم راه یار افشین امدادرسانی به انواع وسایل نقلیه است که در جاده بنا به هر دلیلی دچار توقف شده اند. کارشناس امداد خودرو و خودرو بر کرج با استفاده از تجهیزات لازم می تواند خودرو را در محل توقف تعمیر کند و در صورتی که سوخت خودرو به اتمام رسیده است به خودرو سوخت رسانی کند و خدمات دیگر مانند:

تعویض تسمه تایم

تعویض تسمه دینام

تعمیرات سیار خودرو

مکانیکی در محل

خدمات امداد خودرو هم راه یار افشین:

همچنین حمل خودرو در صورتی که صدمات و شرایط خودرو به گونه ای است که امکان تعمیر و راه اندازی خودرو در محل ممکن نیست. وسیله نقلیه توسط کارشناس امداد خودرو با تجهیزات مخصوص این کار در ایمن ترین حالت ممکن حمل می شود.

من به کمک فوری امداد خودرو نیاز دارم چه کار کنم؟

برای درخواست امداد خودرو کافی است که با ما تماس بگیرید و در هنگام تماس مکان دقیق خودرو را برای ما مشخص کنید، تا ما بدانیم که سریع ترین  راه به محل توقف شما کجاست و نزدیک ترین امداد خودرو ای که به شما برای انجام خدمات فوری وجود دارد را ارسال کنیم.

امداد جاده ای انواع خدمات:

بوکسل

تعویض لاستیک

تعمیر خودرو

باتری به باتری

تعویض

پنچرگیری

سوخت رسانی

حمل خودرو با انواع یدک کش و خودرو برای چرخگیر و کفی

تعویض تسمه، پمپ بنزین، لوازم کلاچ و لوازم موتور

امداد خودرو هم راه یار افشین در زمینه امداد خودرو و مکانیک خودرو بزرگترین مرکز خدمات و تعمیر خودرو همچنین حمل و نقل با خودرو بر ، چرثقیل و با ۱۲ سال سابقه‌ است.این شرکت برای خدمات بهتر امدادی و تسریع در کار خدمات و رفاه حال همشهریان از انواع ماشینها برای حمل خودرو و حتی پرسنلی مجرب و کار آزموده برای خدمات مکانیکی و خدمات فنی و جابه‌جایی در محل و مکانیک سیار در محل استفاده می‌کند.

همانطور که می‌دانید امروزه با گسترش فناوری و پیشرفت در صنعت ماشین سازی ، بسیاری از افراد از ماشین ها برای رفت و آمدهای خود استفاده می‌کنند. اما در بسیاری از اوقات ما مشاهده می‌کنیم، که مشکلی برای ماشین ها پیش آمده و ماشین خراب شده است.در بسیاری از این موارد ما دنبال مکانیک سیار و امداد خودرو می‌گردیم تا مشکل ما را برطرف کند.

در مواقعی که این اتفاق برای ما پیش می‌آید؛ بهترین راه کار مراجعه به شماره امداد خودرو و در خواست تعمیر در محل یا در خواست حل خودرو  است. توجه کنید که در مواردی ممکن است، که نمایندگی و کارخانه جات تولیدی ماشین آلات شما برای خدمات رسانی به شما آماده باشند.

پیج اینستاگرام: https://instagram.com/afshiinmoo12?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

امداد خودرو، امداد خودرو هم راه یار، صافکاری و نقاشی، حمل خودروهای سواری
مشاغل جو سامانه ثبت اطلاعات مشاغل

مشاغل جو سامانه ثبت اطلاعات مشاغل: https://mashagheljoo.com

3.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “امداد خودرو هم راه یار افشین در کرج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: