مشاغل جو
مشاغل جو

توضیحات آگهی

آموزشگاه مهردانش در باقرشهر

برگزارکننده کلاس های آموزش کامپیوتر، حسابداری، گردشگری، امور اداری، مدیریت خانواده، با حضور برجسته ترین اساتید

آدرس
شهر ری ،باقرشهر انتهای سی متری امام خمینی جنب فرهنگسرای استاد شهریار

آدرس اینستاگرام ⇐@mehredanesh84

شماره های تماس
۵۵۲۳۴۸۵۳
۰۹۱۹۸۹۳۲۳۴۲

با مدیریت ام البنین شریف

کلاس های آموزشگاه مهردانش

مجتمع فنی حرفه ای
کامپیوتر
حسابداری
گردشگری
امور اداری
مدیریت خانواده

 

مجتمع آموزشی مهردانش

با بکارگیری روش های نوین آموزشی و جدیدترین متدهای آموزش و ارائه الگویی نو و مناسب با شرایط قرن جدید، بستری مناسب برای رشد و بالندگی جوانان مستعد و علاقه مند به تحصیل در سطح عالی می باشد.

علاوه برآن مجتمع آموزشی مهردانش با بهره گیری از کادر و دبیران متعهد و مجرب و سیستم آموزشی هوشمند، نمونه ای بارز از نظام تحول آموزشی است.

 

اهمیت آموزش خانواده از نظر آموزشگاه  مهردانش

تشکیل خانواده به واسطهٔ نیاز به پیوند روانی ــ عاطفی انسان ها که ریشه در خصوصیات فطری دارد ، صورت می گیرد . یعنی شکل گیری نهاد مقدس خانواده با ازدواج شروع می شود و لازمهٔ آن ، وجود آرامش و عدم اختلال است .

به عبارت دیگر پیوند و ارتباط اعضای خانواده باید مناسب بوده ، نتیجه اش  آرامش و رهیابی اعضای آن به سوی کمال باشد و در غیر این صورت این بنیاد مقدس و جایگاه رفیع رو به تزلزل می گذارد و نتیجهٔ آن بجز نگرانی برای همهٔ افراد خانواده چیز دیگری نخواهد بود . بنابراین تأثیر وسیع مثبت یا منفی خانواده بر مسائل مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و غیره آشکار می گردد .

خانواده اولین جایگاه زندگی ، تربیت و نیز اولین آموزشگاه فرزند پس از تولد است . در همین نهاد مقدس است که اساس او شکل می گیرد. پس به لحاظ اهمیت تأثیرات خانواده ، بایستی برای تربیت صحیح نوگلان زندگی مان ، محیط ورود ، محیط رشد وزندگیشان یعنی خانواده را از هر جهت مهیّا ومناسب حالشان سازیم تا آنچه را که می خواهیم در آینده داشته باشیم ، بپرورانیم . یعنی بدون برنامه و آمادگی لازم نمی توان انتظار داشت که کودک، بسیار خوب تربیت شود . پس برای  تربیت صحیح باید خود و خانواده را برای این کار مجهز کنیم . شاعر گرانقدر، حافظ شیرین سخن این مطلب را بسیار خوب بیان نموده است :

مکن در این چمنم سرزنش به خودرویی               چنانکه پرورشم می دهند می رویم

بدین ترنیب اهمیت و جایگاه خانواده در تربیت مشخص می شود. امّا آنچه در اینجا مطرح می گردد این است که چگونه میتوان این نهاد مقدس را به معنای حقیقی خود ، آن طور که شایسته است برای فرزندان و سایر اعضای خانواده آماده و مجهز نمود؟

در جواب باید اذغان داشت که بهترین راه و ابزار در این امر ، آموزش به افراد خانواده ، بخصوص والدین محترم است .

بدین ترنیب اهمیت و جایگاه خانواده در تربیت مشخص می شود. امّا آنچه در اینجا مطرح می گردد این است که چگونه میتوان این نهاد مقدس را به معنای حقیقی خود ، آن طور که شایسته است برای فرزندان و سایر اعضای خانواده آماده و مجهز نمود؟

در جواب باید اذغان داشت که بهترین راه و ابزار در این امر ، آموزش به افراد خانواده ، بخصوص والدین محترم است.

 

 

 

"</p

مشاغل جو سامانه ثبت اطلاعات مشاغل

3.7/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجتمع فنی حرفه ای مهردانش در باقرشهر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *